Łódź gospodarzem biznesowego forum

W dniach 10-11 października w Łodzi odbyła się konferencja World Communication Forum, zorganizowana w ramach tegorocznego Forum w Davos. To pierwszy raz, gdy Polska została gospodarzem imprezy, związanej ze znanym na całym świecie forum gospodarczym. Organizatorem WFC Łódź 2016 była agencja The Story. Wydarzenie odbyło się w hotelu andel`s.

Konferencja została podzielona na 10 działów tematycznych: zdrowie, wiedza, jedzenie, społeczeństwo, pieniądze, rozrywka, technologia, urbanistyka, transport i komunikacja, miasta i regiony. To znakomita okazja do spotkania osób z całego świata, odpowiedzialnych za tworzenie innowacji w swoich firmach, które związane są z tzw. doświadczeniami użytkowników.

Wśród twórców tegorocznej edycji Forum w Davos były znane osobistości komunikacji i PR, m.in. Paul Holmes, twórca The Holmes Report i nagrody the SABRE Awards, Faith Muthambi Minister ds. Komunikacji Republiki Południowej Afryki, Scott Fahlman, twórca emotikonów i profesor Carnegie Mellon z Uniwersytetu w USA, Jamie Vernon, redaktor naczelny amerykańskiego pisma „American Scientist" czy Zhao Dali sekretarz generalny Stowarzyszenia Public Relations Republiki Chin. Prelegenci, którzy występują w Łodzi to m.in. Willy Lai, Director of User Experience Design (Dolina Krzemowa- Silicon Valley) czy Jenn Maer, Design Director w IDEO. Znanych firm i ekspertów nie brakuje także z Polski oraz zza wschodniej granicy.

Konferencja została przygotowana przy współudziale Biura Promocji, Komunikacji Społecznej i Turystyki.

Powiązane miejsca:

  • Pobierz PDF
  • Wyślij e-mailem
Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń