Wydarzenia

12-10-2016

IV Kongres Onkologii Polskiej

W imieniu organizatorów IV Kongresu Onkologii Polskiej serdecznie zapraszamy wszystkich lekarzy onkologów, lekarzy innych specjalności i przedstawicieli dziedzin związanych z onkologią, a także pielęgniarki i studentów medycyny zainteresowanych tematyką onkologiczną do udziału w obradach Kongresu, który odbędzie się w dniach 12–15 października 2016 roku w Łodzi.

22-09-2016

Gala Ambasadorów Kongresów Polskich

Wydarzenie, podczas którego przyznawane są wyróżnienia dla osób, które aktywnie promują Polskę, jako miejsce organizacji spotkań i konferencji.

19-09-2016

V Polski Kongres Genetyki

V Polski Kongres Genetyki, odbędzie się w Łodzi, w dniach 19-22 września 2016. Jest to, wspólne przedsięwzięcie Polskiego Towarzystwa Genetycznego oraz Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka, przyczyniające się do integracji środowisk różnych specjalności, dla których wspólnym mianownikiem jest rozwój genetyki.

15-04-2016

IV Konferencja „W SERCU ŁODZI”

Czwarta edycja Konferencji, wzorem poprzednich lat, będzie miała charakter edukacyjny, mający na celu przybliżenie środowisku lekarzy kardiologów, internistów i lekarzy rodzinnych aktualnych wytycznych dotyczących farmakoterapii zaburzeń rytmu i niewydolności serca oraz wskazań do różnych form elektroterapii. Zostaną omówione wskazania do stymulacji serca, terapii resynchronizującej, implantacji kardiowerterów defibrylatorów oraz różnych form ablacji.

Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń